Půjčovna


Půjčujeme STROJ NA KOBERCE A ČALOUNĚNÍ

Půjčujeme STŘEŠNÍ BOXY A PŘÍČNÍKY


Stroj na čištění koberců čalounění

Nabízím Vám zapůjčení profesionálního čistícího stroje Karcher PUZZI 100 pro domácnosti, kanceláře a malé firmy. Stroj je určen na důkladné a hloubkové čištění koberců a čalounění různých typů extrační metodou. Vyznačuje se vysokým výkonem a snadnou obsluhou, spolu s originálním čistícím prostředkem Karcher RM 760 docílíte špičkového výsledku.

 

Doklady potřebné k zapůjčení:

Popis stroje:

Stroj je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami, první je o objemu 10litrů na čistou vodu s čistícím prostředkem a druhou vyjímatelnou nádobou o objemu 9litrů na vodu znečištěnou. Stroj je dále vybaven 2,5m dlouhou stříkací a sací hadicí, velkou hubicí na čištění koberců, malou ruční hubicí, určenou k čištění čalouněného nábytku nebo např.interiéru vozidel a síťovým kabelem 7,5m.

max.teplota vody při použití : 50 st.C, max.příkon: 1290W, hmotnost : 10,3 kg, rozměry : D x Š x V : 665 x 320 x 425 mm.

 

Důležité upozornění při zapůjčení:


Střešní boxy a příčníky

Jedete na dovolenou k moři, lyžovat nebo třeba jen na chatu a maté hodně zavazadel nebo třeba lyže, které Vám nevlezou do auta? Mám pro Vás řešení, půjčíme Vám střešní box…….

330 Litrů: otevírání na pravé straně (na chodník), 3-bodové zamykání pro větší bezpečí, max.nosnost 50kg., aerodynamický tvar. Rozměr venkovní: (D x Š x V) 200cm x 47cm x 45cm.
Půjčovné: 60 kč/den

580 Litrů: otevírání na levé straně (u řidiče), 3-bodové zamykání pro větší bezpečí, max. nosnost 60kg., aerodynamický tvar. Rozměr venkovní: (D x Š x V) 202cm x 96cm x 42cm.
Půjčovné: 70 kč/den


Příčníky

Příčníky: k půjčení příčníku je nutné sdělit přesný typ a značku vozu, popř.přijet vyzkoušet daný typ, délku, uchycení atd. máme více druhů.
Půjčovné: 20 kč/den