Renovace laku


Renovace laku

Samotná renovace spočívá v odstranění určitého množství povrchového laku a to v řádu mikromilimetrů. Postupným použitím různých druhů brusných past a pěnových kotoučů spolu s citlivou a profesionální práci lze docílit precizních výsledků na laku a odstranit tak nejen oxidaci laku způsobenou např.vlivem povětrnostním, ale i odstranění a rozleštění hlubších škrábanců např.z kartáčového mytí či jiného mechanického poškození.

POZOR!!! V případě hlubokých škrabanců, důlků a odřenin je tato renovace bezvýznamná. Jestli že je z laku odstraněna díky „vrypu“ samotná barva….je zapotřebí tuto barvu opět doplnit a to tato renovace broušením a leštěním nedokáže.

Pro případnou konzultaci jsem Vám k dispozici a neváhejte mě kontaktovat.

Při renovaci laku používám 2 technologické postupy v závislosti na dalších požadavcích:

1. postup TECHNOLOGIE 3M:  zoxidované, vybledlé, zašlé laky. Mikro nebo vlásečnicové škrábance z kartáčových myček či z běžného nešetrného mytí karoserie. Drobné né příliš hluboké poškození laku např.od větví, zvířecích drápků atd. V případě že chcete obnovit hloubku a lesk laku a ať už metalického nebo klasického pastelového. Tak pro tohle všechno je vhodné využit právě tuto technologii.

tento postup/technologie obsahuje:

Efekt:

Konečná ochrana – zavoskování se provádí přípravkem ve kterém je obsažen cenný vysoce jakostní karnaubský vosk od firmy Porzelack. Je efektivní ochranou proti všem poškozením, způsobeným nepříznivým vlivem atmosférických jevů a okolí po dobu nejméně 6 měsíců. Dlouhodobě konzervuje a chrání lak i proti UV záření.

Doporučení:

Po ošetření můžete svůj vůz oplachovat pouze vodou nebo autošampónem s voskem. Nepoužívat agresivní autošampóny a čističe, vyhnout se kartáčovému mytí karoserie. Při ručním mytí vždy napřed karoserii opláchnout proudem vody od prachu a hrubých nečistot.

 

 


Renovace skel světlometů

NOVĚ: poskytuji záruku 2 roky.

Provedeme odbornou a profesionální renovaci světlometů vyrobených s plastických hmot. Během provozu automobilů dochází k tvorbě oxidace, drobných škrábanců nebo zašlosti vlivem slunečního záření, to má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy. Renovace se provádí nejmodernější technologii, díky které, je zašlý povlak odstraněn a škrábance zaceleny. Je tedy trvale dlouhodobá.

Proč renovace:

Demontovaná světla je samozřejmě možné zaslat poštou, kurýrní nebo zásilkovou službou na naší adresu. Po renovaci cca do 24hodin Vám světla odešleme zpět na Vámi uvedenou adresu. Při zpětném odeslání k zákazníkovi účtujeme pouze poštovné dle sazebníku dopravce. Žádné navýšení za balné atd.

Ukázka naší práce: