Renovace laku


Při renovaci laku používáme 2 technologické postupy

Vozidlo před renovací musí být umyto v opačném případě bude umyto u nás dle ceníku jako běžné mytí. Renovací získáte i odstranění hmyzu, rzi a asfaltu. Jedná se o několika stupňové broušení a proto je tato renovace trvalá. Poškození laku jako jsou drobné škrábance či oxidace jsou vybroušeny a odstraněny. Renovace laku není pouze leštění, kde Vám leštěnka nanesena na karoserii za pár měsíců nebo týdnů oprší a lak vypadá opět stejně, jako před jeho vyleštěním. Návratnost vzhledu a schopnost nového laku.

  1. postup: pro méně náročné zákazníky nebo pro málo zašlé či poškrábané laky, vhodné například před prodejem
  2. postup: pro náročné zákazníky, kde jsme schopni odstranit veškeré povrchové škrábance a hloubkovou oxidaci nebo zašlost laku

1.Renovace laku (profesionální technologie Porzelack)

Efekt:

Zavoskování se provádí přípravkem ve kterém je obsažen cenný a vysoce jakostní karnaubský vosk. Je efektivní ochranou proti všem poškozením, způsobeným nepříznivým vlivem atmosférických jevů a okolí po dobu nejméně 6 měsíců.

Doporučení:

Po ošetření můžete svůj vůz oplachovat pouze vodou nebo výrobkem PORZELACK ŠAMPON S VOSKEM, tento doporučený autošampon Vám udrží ochrannou vrstvu vosku. (malé balení je k prodeji na provozovně).

2.Renovace laku (špičková americká technologie 3M)

NOVĚ: poskytuji záruku 2 roky.

Efekt:

Konečná ochrana je vytvořena na základě nejnovější technologie kde se využívá nano-částic spolu s teflonem. Na laku je vytvořena extra silná vrstva, která dlouhodobě konzervuje a chrání lak proti UV záření, agresivním chemickým vlivům, vodě, vlivům počasí a částečně i před jemným otěrem(oděrem). Díky unikátní kombinaci tvrdých a velmi kvalitních vosků je povrch laku také ochráněn před náhodně spadlými chemikáliemi obsaženými v ptačím trusu.

Doporučení:

Po ošetření je Váše vozidlo dokonale zakonzervováno jak pro letní tak i pro zimní sezónu. Doporučeno samozřejmě ruční mytí šetrným autošamponem s voskem(nejlépe od Porzelack), odpadá používání odstraňovače hmyzu. Velmi vhodné pro negarážovaná vozidla parkující venku.


Renovace skel světlometů

NOVĚ: poskytuji záruku 2 roky.

Provedeme odbornou a profesionální renovaci světlometů vyrobených s plastických hmot. Během provozu automobilů dochází k tvorbě oxidace, drobných škrábanců nebo zašlosti vlivem slunečního záření, to má za následek snížení propustnosti světla a snížení viditelnosti za jízdy. Renovace se provádí nejmodernější technologii, díky které, je zašlý povlak odstraněn a škrábance zaceleny. Je tedy trvale dlouhodobá.

Proč renovace:

Demontovaná světla je samozřejmě možné zaslat poštou, kurýrní nebo zásilkovou službou na naší adresu. Po renovaci cca do 24hodin Vám světla odešleme zpět na Vámi uvedenou adresu. Při zpětném odeslání k zákazníkovi účtujeme pouze poštovné dle sazebníku dopravce. Žádné navýšení za balné atd.

Ukázka naší práce: